poniedziałek, 17 grudnia 2012

Mój pierwszy raz...

Nie wiem od czego zacząć. Tak to mój pierwszy raz z tagiem:D Otagowała mnie covtrawiepiszczy więc biorę się za odpowiedzi. Sorka, jeśli dam dupy ale nigdy się w to nie bawiłam więc spróbuję ;) Nie martwcie się, streszczę się :D

I ♥ Ms Winter


1. Jakie są Twoje ulubione elementy garderoby zimowej?
 2. Jaki jest Twój ulubiony napój w zimowej porze?
3. Jaki zapach najbardziej kojarzy Ci się z zimą?
4. Co najbardziej lubisz robić w długie zimowe wieczory?
5. Jakie kolory wg Ciebie są kolorami zimy?
6. Kiedy byłaś/byłeś mała/mały, pisałaś/pisałeś listy do świętego Mikołaja?
7. Jeśli prezenty to coś z elektroniki np. telefon czy laptop, książka, kosmetyki, akcesoria domowe, drobne upominki np. fikuśne czekoladki czy coś DIY?
8. Wolisz kupować komuś prezenty czy dostawać?
9. Jeśli choinka to żywa czy sztuczna? 
 10. Zdradź, co w tym roku napisałaś/napisałeś Mikołajowi w liście ;)

1. Z reguły nie lubię zimowych ubrań gdyż czuję się w nich jak baławanek Buli (pamiętacie tą baję?:D). Kocham wiosnę i lato no i nigdy nie przestanę!! Nie ukrywam, że lubię biały puszek ale zamrożone kości nie są fajne... Więc jeśli miałabym wybierać lubię swoją futrzaną kamizelę (dostałam ją kiedyś pod choinę i z radości spałam z nią cały tydzień haha:P).

2. Herbata z miodem, cytryną i imbirem. A właśnie...miałam ją iść zrobić, także zaraz wracam.

3. [Po 10 minutach...] Hmm zimowy zapach... Nie wiem czemu akurat ten, ale jakieś 8, 9 lat temu chodziłam z przyjaciółką na zajęcia tańca, prawdopodobnie była to zima. Używała ona zapachu Cotton Kiss z Zary (niestety już niedostępny). Był to wspaniały zimowy zapach. Poza tym uwielbiam jak czuć "świeżość" zimy w grudniu, a w marcu zapach zaczynającej się wiosny:D

4. Wszystko co robię jesienią, czyli filmować w zacnym gronie popijając grzańce, aż miło uderzą do główki;)
Obojętnie co, ważne z kim.

5. Yyy jakieś z dupy pytanie :D Biały?:D Niebieski, Granatowy, Fuksja, Czarny oraz Czerwień ;)

6. Chyba nie... Ale UWAGA: śpiewałam piosenki Jezuskowi :D:D:D

7. Znając życie pewnie dostanę kosmetyki bo to moje życie, ale najbardziej uszczęśliwiają mnie laurki od mojego "artysty" :))

8. Każdy uwielbia dostawać, ale jara mnie niesamowicie kupowanie i czekanie na wręczenie prezentu. Nauczyłam się od swojego "dużego dziecka" złego nawyku podpuszczania w sprawie prezentów, ale jeszcze nie przeszukuję każdego konta w domu w celu wykrycia prezentów tak jak robi to ON ;)

9. ŻYWA! Koniec Kropka! (o! zapach choinki też lubię).

10. W tym roku miałam największy problem bo chyba już wszystko mam;) W moich planach jest zakup Kufra na kółkach ZUCA bo kręgosłup mi siada od tachania ze sobą aktualnego kufra. To tylko plany, niestety nie jest on na każdą kieszeń więc jeszcze trochę mi do niego brakuje...;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :*
Nie musisz zostawiać adresu swojego bloga, jeśli mnie obserwujesz to na pewno Cię odwiedzę:)